Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Blog chmura tagów
Wycieczki dla kuracjuszy w Kołobrzegu 0
Wycieczki dla kuracjuszy w Kołobrzegu

Wycieczki dla kuracjuszy w Kołobrzegu

W dzisiejszych czasach kuracjusz to niezwykle wymagający klient. Kiedy przyjeżdża do sanatorium oczekuje, by należne mu świadczenia były realizowane na jak najwyższym poziomie. Próbując sprostać oczekiwaniom klientów, sanatoria robią wszystko, by pobyt kuracjusza w ich obiekcie był jak najbardziej zadowalający. Do lamusa przeszły już pokoje ze wspólną, korytarzową toaletą, a na jadalniach zniknęła zastawa rodem PRL. Każdy obiekt sanatoryjny posiada na miejscu basen i rozbudowaną bazę zabiegową. Podczas pobytu kuracjusza w sanatorium, organizowany jest szereg imprez towarzyszących, które integrują i umilają czas wolny gościom. W stylowych kawiarniach odbywają się wieczorki taneczne i koncerty, organizowane są ogniska, a aktywności fizycznej sprzyjają wycieczki z przewodnikiem dla kuracjuszy.

Kuracjusz XXI wieku jest aktywny, nawiązuje kontakty, integruje się z otoczeniem. Dba nie tylko o swoje ciało ale i o ducha. Otwarty jest na nowe wyzwania, zdobywa nowe doświadczenia, poznaje ludzi. Kuracjusz uwielbia podróżować. Daje mu to poczucie spełnienia i realizacji marzeń, które do tej pory musiał odłożyć na półkę, gdyż zawsze było coś „ważniejszego”, dom, praca, dzieci.

Najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu w sanatorium jest udział w wycieczkach z przewodnikiem dla kuracjuszy. Kuracjusze bardzo chętnie sięgają po ten rodzaj aktywnego wypoczynku. Sanatoria, które na co dzień współpracują z lokalnymi biurami podróży, posiadają szeroką ofertę, od wycieczek pieszych, miejscowych, po wycieczki autokarowe, zagraniczne. Dla kuracjuszy, którzy przebywają w sanatorium odległym znacznie od miejsca zamieszkania, to najlepsza okazja, by w jeden dzień poznać nie tylko okolicę, ale i nieco dalsze zakątki regionu, z zagranicą włącznie. Wycieczki z przewodnikiem dla kuracjuszy są czymś więcej niż tylko odwiedzeniem jakiegoś miejsca. Bardzo często są spełnieniem jednego z marzeń. Często słyszę: „nigdy nie byłam w Berlinie. Zawsze chciałam zobaczyć to miasto”, albo „nigdy nie byłam nad morzem. Jestem taka szczęśliwa”.

Kuracjusz, który uczestniczy w wycieczce, wymienia się z pozostałymi uczestnikami wycieczki swoimi doświadczeniami i opiniami na temat sanatorium w którym obecnie przebywa. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami, udziela rad, wskazuje miejsca, które warto odwiedzić, np. gdzie można zjeść najsmaczniejszą rybę w Kołobrzegu, albo które sanatorium organizuje najlepsze wieczorki taneczne.

Wycieczki z przewodnikiem dla kuracjuszy są też okazją do nawiązywania nowych znajomości. W autokarze nie tylko poznajemy sąsiada siedzącego na fotelu obok, ale poprzez wspólną podróż nawiązujemy nową przyjaźń, często na wiele lat. Wycieczki autokarowe dla kuracjuszy od zawsze zbliżają ludzi, integrują i zachęcają do podejmowania wspólnych inicjatyw. Aktywny kuracjusz to taki, który nie boi się wyzwań, czerpie pełnymi garściami ze wszystkiego co możliwe, kocha życie i kocha podróże.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 577 730 222
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl